D'Addario 50mm Cotton Guitar Strap in Black/Red Design - 50CT00DX
In Stock
Add to Wishlist
Orders normally ship the following business day.
  • DETAILS
OVERVIEW
  • Material: Cotton
  • Strap End Type: Leather end
  • Width: 2"
  • Length: 35" - 59.5"
  • Padded: Yes
PRODUCT FEATURES
  • 2" cotton strap adjustable from 35" to 59.5" long.